.

IOT Summer School

تابستان امسال، مثل سال‌های گذشته با کلاس‌های تابستانه‌ی IEEE کنار شما هستیم! اما امسال یه تفاوتی داره! اونم اینه که امسال ما مدرسه‌ی تابستانه داریم!

با توجه به نیازی که در زمینه‌ی اینترنت اشیاء در کشور حس میشه و پیشرفت‌های چند سال اخیر در سراسر جهان در این حیطه، تصمیم گرفتیم امسال به همراه مرکز نوآوری کارو لوکاس واقع در دانشکده‌ی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران مدرسه‌ی تابستانه‌ای رو در این زمینه برگزار کنیم. هدف اصلی این دوره، یاد دادن مفاهیم اصلی اینترنت اشیاء و مهارت‌های لازم در این حیطه به شرکت‌کنندگان این دوره هستش.

دانشجویان دانشگاه تهران و اعضای IEEE شامل تخفیف خواهند بود. همچنین ثبت نام گروهی در قالب گروه‌های 4 نفره شامل تخفیف می باشد.
** برای بهره‌مندی از تخفیف اعضای IEEE یا دانشجویان دانشگاه تهران به ادمین کانال مراجعه نمایید.

در این مدرسه‌ی تابستانه چه می‌کنیم؟

در این مدرسه‌ی تابستانه شما طی 6 روز در کلاس‌هایی با شرکت بهترین مدرسان که در این حیطه کار می‌کنند شرکت می‌کنید و هر چیزی که لازم دارید تا بتونید در زمینه‌ی اینترنت اشیاء کار کنید رو یاد می‌گیرید. برای تفهیم بهتر موضوعات مورد بحث، در انتهای هر روز از این دوره، شما یک فعالیت که برای اون روز تعریف شده رو انجام می‌دید. در این بخش‌ها شما به گروه های چهار نفره تقسیم شده و منتورهایی برای شما در نظر گرفته شده‌اند تا بتونید در صورت بروز مشکل باهاشون مطرح کنید و اونها هم کمکتون کنند. در ادامه، پس از اتمام این 6 روز آموزشی، وارد فاز پروژه خواهید شد که در طی سه هفته با استفاده از دانش کسب شده در طی دوره‌ی آموزشی باید پروژه‌هایی را که با کمک اساتید دانشگاه تهران تعریف شده‌اند به اتمام برسانید و برای تاریخ ارائه‌ی پروژه‌ی خود آماده شوید.
این دوره شامل دو میان وعده برای هرروز می باشد.

محتوای بخش آموزشی
  • 6مقدمه‌ای بر اینترنت اشیاء
  • ادوات و میکروکنترلرها (Arduino و AVR)
  • برنامه‌نویسی میکروکنترلر و سیستم‌های نهفته
  • شبکه‌ها و پروتکل‌‌ها
  • برنامه‌نویسی وب: Front-end
  • برنامه‌نویسی وب: Back-end
اساتید این دوره

Milad Ghasemi

Full-stack Developer at farine-fanavar company

Dr. Vahid Shah-Mansouri

Branch Counselor
دکتری مخابرات از دانشگاه بریتیش کلمبیاکانداد، استادیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران و مدیر پلتفرم اینترنت اشیا شرکت فرینه فناور

Eddie Cooro

Full-stack Developer

Alireza Mafi

عضو کمیته‌ی فنی مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد ایران  از سال 2013 میلادی تا کنون در 5 لیگ مختلف-رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی در رشته ی برق وعپ الکترونیک