همایش IoT Meetup

ثبت نام در همایش IoT Meetup

درسته که انتقال تجربه در یک اکوسیستم جدید استارتاپی (اینترنت اشیاء) جزء اهداف این همایش است؛

اما شاید شبکه‌سازی با علاقه‌مندان و فعالین این حوزه اهمیت بیشتری داشته باشه … ممکنه شما هم تو فکر ساختن تیم و راه‌اندازی یک استارتاپ مبتنی بر IoT باشید!

پس ما را همراهی کنید.

“IoT Meetup” عنوان رویداد‌های دوره‌ای است که من بعد قرار است در راستای به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه و همچنین شبکه‌سازی اهالی کارآفرینی در زمینه IoT اجرا گردد.

(برای بزرگ نمایی روی عکس کلیک کنید)

                    

چهار استارتاپ از حوزه‌های متفاوت اینترنت اشیاء به معرفی خود و ارائه تجارب‌شون خواهند پرداخت:

– آزاده دستمالچی (ویدئو کنفرانس از کانادا): بنیان‌گذار Vital Tracer با محصول دستبند سلامت هوشمند
– علی رحمان‌پور: هم‌بنیان‌گذار لینکاپ و تاراکسا- بستر ارتباطی اینترنت اشیاء
– نوید اردکانیان: بنیان‌گذار رادیکال فعال در حوزه سنسورهای iBeacon و خدمات مبتنی بر آن
– ابوالفضل جعفرزاده پور: هم‌بنیان‌گذار اسمارت فارور-راه‌حل‌های زندگی هوشمند

چندی پیش در قالب یک خبر گفتیم که “چرا پروژه سیمبند سامسونگ متوقف شد؟” و در ادامه اشاره شد یک استارتاپ محصولی مشابه سیمبند سامسونگ را تا مرحله MVP ساخته است. استارتاپ مذکور، همان Vital Tracer است و آزاده دستمالچی بنیان‌گذار ایرانی این استارتاپ است که فعالیت خود را در دانشگاه اُتاوای کانادا دنبال می‌کند.
وی با همراهی تیم خود در طول دوره ساخت MVP خود، مبلغ قابل توجهی را هزینه کرده‌اند و هم‌اکنون محصول‌شان تست‌های مختلفی را پاس کرده و پس از طراحی صنعتی آماده تولید صنعتی می‌گردد. ارائه آزاده دستمالچی علاوه بر کسب تجربه توسط استارتاپ‌ها و علاقه‌مندان، یک فرصت برای سرمایه‌گذاران و VCهای علاقه‌مند به حوزه گجت‌های پوشیدنی و سلامت هوشمند است.

برای ثبت نام از طریق کلید زیر اقدام نمایید.

این رویداد از نوع استارتاپ ویکند و ارائه ایده نیست. صرفا به انتقال تجربه و شبکه‌سازی پرداخته خواهد شد.

 

برگرفته از سایت IoTBlog

ثبت نام مسابقه IEEEXtreme 10.0

ثبت نام مسابقه IEEEXtreme 10.0 آغاز شد

مسابقه IEEEXtreme یک مسابقه برنامه نویسی 24 ساعته جهانی است که همه ساله با پشتیبانی مؤسسه بین المللی IEEE برگزار می شود. طی این 24 ساعت، تیم هایی 2 یا 3 نفره متشکل از دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی در سراسر دنیا با یکدیگر به رقابت می پردازند. جایزه بزرگ این مسابقه هزینه کامل شرکت در یکی از کنفرانس های مؤسسه IEEE است؛ اما در واقع جایزه بزرگ تر اعتبار به دست آمده از شرکت در این مسابقه بین المللی است که از معتبرترین مسابقات برنامه نویسی در سراسر دنیاست.

امسال این مسابقات در تاریخ 22 اکتبر (1 آبان ماه) آغاز می گردد و ثبت نام آن آغاز شده است. به منظور ثبت نام در این مسابقه، حتما ابتدا قوانین و شرایط عمومی شرکت در مسابقه را مطالعه نمایید. همچنین فرم پیش ثبت نام را دانلود کرده و پس از تکمیل، فایل مورد نظر را به ایمیل شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه تهران ارسال نمایید. از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن شوید!

لطفا توجه نمایید که عضویت در مؤسسه IEEE برای شرکت در این مسابقه الزامیست. در صورتی که عضو مؤسسه IEEE نیستید، محل شماره عضویت را خالی بگذارید.

شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه تهران برای کسانی که قصد شرکت در مسابقه را دارند اما عضو مؤسسه IEEE نیستند، تخفیف 65 درصدی در نظر می گیرد.

قوانین و شرایط عمومی مسابقه

فرم پیش ثبت نام

(برای بزرگ نمایی روی عکس کلیک کنید)

آغاز ثبت نام همایش How to Apply 2016

ثبت نام همایش How to Apply 2016 آغاز گردید.

با توجه تعداد زیاد ثبت نام کنندگان در همایش، ممکن است پرداخت شما ناموفق باشد.

لطفا پس از مدتی دوباره امتحان کنید.

چنانچه پرداخت شما ناموفق بود اما پول از حساب شما کسر شد، تا 72 ساعت به حساب شما بازگردانده می شود. همچنین پس از مدتی دوباره اقدام به ثبت نام نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در همایش، از لینک زیر استفاده کنید: 

صفحه1 از24

Go to top